• Obniżka

Biurko ze sklejki szare

Ultranowoczesne, minimalistyczne biurko utrzymane w niezwykle eleganckiej tonacji barwnej. Wykonane z najwyższą dbałością o detale, z elegancko wygładzonymi krawędziami i przepięknym układem kompozycyjnych linii. Ten projekt zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.

710,00 zł
570,00 zł Zniżka 140,00 zł
Brutto
Ilość
Czas realizacji zamówienia: 3-5 tygodni

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Darmowa dostawa Darmowa dostawa
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Spośród wszystkich biurek w kolekcji Play-Wood model widoczny na zdjęciu wykazuje najdalej posunięty minimalizm. Jest to praktycznie stolik z szufladami – bez półki pod blatem i nadstawki, stosowanych w innych produktach Play-Wood. Tworząc szare biurko projektanci ograniczyli do niezbędnego minimum liczbę elementów konstrukcyjnych, które mogłyby rozpraszać uwagę. W efekcie powstał mebel niemalże surowy w swej prostocie, ultranowoczesny i niezwykle wysmakowany. Stabilne nogi (dwie prostopadłe do blatu, dwie wysunięte lekko do przodu) dźwigają prostokątną skrzynię – blat i wpuszczone w niego szuflady. Boczne ścianki, blat i fronty szuflad tworzą gładki prostopadłościan o wysokich walorach dekoracyjnych.

Konstrukcja biurka wykonana jest z materiału przyjaznego środowisku – sklejki – oraz płyty laminowanej. Doskonale sprawdzi się jako wyposażenie nowoczesnych biur, a także ozdoba kącika do pracy w domu.