• Obniżka

Biurko ze sklejki czarne

Zestawienie czarnej, matowej płyty laminowanej i sklejki w odcieniu naturalnego drewna może wyglądać pogodnie i lekko. Wystarczy, że elementy czarne zostaną zrównoważone jasnymi – tak jak w tym projekcie. To biurko może zainspirować Cię do urządzenia w podobnym stylu całego wnętrza.

1 090,00 zł
880,00 zł Zniżka 210,00 zł
Brutto
Ilość
Czas realizacji zamówienia: 3-5 tygodni

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Darmowa dostawa Darmowa dostawa
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Kolekcja Play-Woods obejmuje dwa projekty czarnych biurek. Jeśli w aranżacji wnętrz lubisz wyraźną grę barw, formy zgeometryzowane, prostokątne, a także ciekawe układy linii – optymalny dla Ciebie będzie wariant biurka widoczny na zdjęciu. Wszystkie elementy w kolorze matowej czerni ujęte są w oprawę z jasnej sklejki, o barwie drewna zbliżonej do naturalnej. Zestawienie dwóch kolorów wykorzystane zostało nawet na frontach szuflad, skontrastowanych czarnymi, matowymi uchwytami. Uzyskany w ten sposób efekt dekoracyjny jest oryginalny, pogodny i urozmaicony wizualnie. 

Zastosowanie sklejki jako głównego materiału konstrukcyjnego biurek z kolekcji nadaje meblom tak oczekiwaną przez użytkowników trwałość. Co ważne – sklejka jest materiałem przyjaznym środowisku, również ze względu na wydajność produkcji (jest ona wytwarzana praktycznie bez strat drewnianego surowca). W przypadku blatu zastosowanie płyty laminowanej czyni obszar roboczy, eksploatowany najmocniej, bardziej odpornym na uszkodzenia.

Opis

Wysokość
75 cm
Szerokość
106 cm
Głębokość
70 cm