• Obniżka

Biurko ze sklejki czarne

Ciekawy projekt biurka do nowoczesnych wnętrz. Dzięki zestawieniu zdecydowanej, matowej czerni z łagodnym odcieniem naturalnego drewna, mebel zyskał wyrazisty charakter. Będzie idealny do pracowni projektowych, biur i domowych kącików do pracy.

1 290,00 zł
1 080,00 zł Zniżka 210,00 zł
Brutto
Ilość
Czas realizacji zamówienia: 3-5 tygodni

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Darmowa dostawa Darmowa dostawa
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Jeśli lubisz zdecydowane kolory i grę kontrastów w aranżacjach wnętrz, a jednocześnie bliskie Ci jest klasyczne połączenie czerni i bieli – to biurko spełni Twoje oczekiwania. Jego blat, fronty szuflad, a także półka pod blatem wykonane zostały z laminowanej płyty w eleganckiej, matowej czerni. Natomiast materiałem do pozostałych elementów konstrukcyjnych jest sklejka w naturalnym, jasnym odcieniu. Takie zestawienie barw sprawia, że czarne biurko prezentuje się we wnętrzach naturalnie, a kontrast między elementami jasnymi i ciemnymi ulega złagodzeniu.

Podstawowym materiałem, który posłużył twórcom tej kolekcji mebli, jest przyjazna środowisku i trwała sklejka. Niezwykle lubiana od wielu lat, przeżywa właśnie swój renesans. Jej linearna, prążkowana struktura została zresztą w naturalny sposób wyeksponowana w projekcie biurka, korespondując z jego zgeometryzowanym projektem.

Opis

Wysokość
75 cm
Szerokość
70 cm