• Obniżka

Biurko ze sklejki turkus - cytryna

Mimo połączenia intensywnej barwy turkusu z łagodną, cytrynową żółcienią, całość jest stonowana. Dzieje się tak dzięki zdecydowanej przewadze elementów żółtych. Wykonany ze sklejki mebel wyposażony został w praktyczną nadstawkę oraz półkę pod blatem.

1 340,00 zł
1 080,00 zł Zniżka 260,00 zł
Brutto
Ilość
Czas realizacji zamówienia: 3-5 tygodni

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Darmowa dostawa Darmowa dostawa
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Połączenie koloru ciemnego turkusu z łagodną barwą dojrzewającej cytryny spodobało się naszym projektantom tak bardzo, że sięgnęli po nie aż dwukrotnie. Oba projekty różnią się między sobą proporcjami w ilości turkusu oraz barwy żółtej. Jeśli więc preferujesz meble w spokojniejszych, jasnych odcieniach, właśnie ten wariant będzie dla Ciebie idealny.

Biurko wykonane jest ze sklejki oraz płyty laminowanej, co zapewnia mu bardzo wysoką trwałość. Wszystkie detale – w tym połączenia elementów – zaprojektowane zostały z najwyższą starannością i dbałością o estetykę. Gładkie krawędzie, efektowne połączenie barw i faktur materiałów, a także stylowy układ pionowych oraz ukośnych linii nadają temu meblowi wysmakowany charakter. Turkusowo-cytrynowe biurko może stać się najlepszą ozdobą biura i Twoim ulubionym miejscem do pracy.

Opis

Wysokość
75 cm
Szerokość
106 cm
Głębokość
70 cm