• Obniżka

Biurko ze sklejki różowe

Jeden z najoryginalniejszych mebli w kolekcji biurek Play-Wood. Dzięki elementom z laminowanej płyty w ciepłym odcieniu różu, tworzy przyjazną atmosferę wnętrza. Sprawdzi się także jako stolik lub damska toaletka. Głównym materiałem, który posłużył do stworzenia biurka, jest przyjazna środowisku sklejka.

1 340,00 zł
1 080,00 zł Zniżka 260,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Darmowa dostawa Darmowa dostawa
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

W przypadku urządzania pomieszczeń biurowych dobór odpowiednich mebli ma kluczowe znaczenie. Kolekcję biurek ze sklejki stworzyliśmy specjalnie z myślą o nowoczesnych, ergonomicznych miejscach pracy. Optymalna powierzchnia blatu gwarantuje odpowiednią ilość przestrzeni roboczej. Nadstawka zamienia ten mebel w mały sekretarzyk, ułatwiając trzymanie pod ręką wszystkich najpotrzebniejszych przedmiotów. Dodatkowe miejsce zapewnia także wygodna półka pod blatem.

Funkcjonalność ma znaczenie, ale we współczesnym projektowaniu mebli równie ważna jest estetyka. Dlatego w tym projekcie postawiliśmy na mariaż dwóch materiałów o niezwykle przyjemnych barwach: sklejki w odcieniu zbliżonym do naturalnego drewna, wzbogaconym jedynie nutą różu oraz intensywnie różowej, ciepłej w kolorze płyty laminowanej. Całości dopełniają minimalistyczne, ale wygodne polerowane uchwyty o metalicznej barwie. Ze względu na kolorystykę, różowe biurko sprawdzi się nie tylko w kąciku do pracy, ale także w pokoju nastolatki.

Opis

Wysokość
75 cm
Szerokość
106 cm
Głębokość
70 cm

Zobacz także