• Obniżka

Biurko ze sklejki pomarańczowe

Biurko, które dostarcza pozytywnej energii już od pierwszej chwili. Świeży pomarańcz i stonowana szarość plus sklejka w naturalnym odcieniu drewna tworzą kompozycję, obok której nie sposób przejść obojętnie. Ten stolik może stać się główną ozdobą każdego wnętrza.

1 340,00 zł
1 080,00 zł Zniżka 260,00 zł
Brutto
Ilość
Czas realizacji zamówienia: 3-5 tygodni

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Darmowa dostawa Darmowa dostawa
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Chcesz, by Twój kącik do pracy napełniał Cię co dzień pozytywną energią? Bez względu na to, czy urządzasz biuro we własnym domu, czy w prestiżowym biurowcu, zagraj kolorem. Najlepiej, aby był on świeży, ciepły, pogodny – i już od pierwszej chwili wprowadzał Cię w dobry nastrój. Pomarańczowe fronty szuflad, półka pod blatem oraz mini-nadstawka nad nim to akcenty kolorystyczne wystarczające do tego, by biurko ożywiło całą przestrzeń. Zdecydowane detale barwne zostały przełamane i zrównoważone ciemną szarością blatu oraz naturalną barwą drewnopodobnej sklejki na bokach i przegródkach.

W projekcie pomarańczowego biurka zakochają się nie tylko miłośnicy nowoczesnych aranżacji wnętrz biurowych. Będzie ono odpowiednie także do nowoczesnego pokoju młodzieżowego. Najwyższa dbałość o szczegóły projektu – nawet takie, jak oryginalne uchwyty szuflad – spełni oczekiwania szczególnie wymagających użytkowników. Dodatkowym atutem biurka jest materiał, z którego zostało ono wykonane – trwała, przyjazna środowisku sklejka. 

Opis

Wysokość
75 cm
Szerokość
106 cm
Głębokość
70 cm